Анкарай сам решит проблему перевозки, проблем не было

Анкарай сам решит проблему перевозки, проблем не было
Başkentin ulaşım sorununa çözüm olarak inşa edilen Ankarayın kendisi ayrı bir sorun
Başkentli olarak hepimiz gün içerisinde Ankaray’ı kullanıyoruz. Aşti-Dikimevi arasında hizmet veren Ankaray raylı sistemleri bir çok açıdan çağın gereklerinin gerisinde.Konfor ve güvenlik açısından birçok soruna imza atan Ankaray ıslah edilmesi gereken bir sorun haline geldi.
Teknik açıdan yetersiz!
Özellikle virajları dönerken vagonlardan gelen anlamsız sesler ve ani sarsıntılar ile fren esnasında oluşan fazla kuvvet yolcuların hem konforunu hem de güvenli seyahatlerini engelliyor.
Bazı istasyonlardaki yürüyen merdivenlerin sürekli veya geçici sürelerle servis dışı olması yetersizlik açından düşündürücü.
Diğer il belediyeleri de metro yapıyor!
İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin inşa ettiği metrolar vatandaşı tatmin ederken Ankara’nın bu sorunu anlamsızlığını koruyor. Her iki il büyükşehir belediyesi de Ak Parti kontrolünde olmasına rağmen kafalarda ödenekler nereye gidiyor sorusu oluşuyor.

Kaynak : www.infial.com.tr

Подобные Железнодорожные Новости

Подобные новости скоростного поезда

О Левент Озен
Каждый год, высокоскоростная железнодорожная отрасль, европейский лидер в растущей Турции. Инвестиции в железные дороги, которые используют эту скорость у высокоскоростных поездов, продолжают расти. Кроме того, благодаря инвестициям, сделанным для транспортировки в городе, сияют звезды многих наших компаний, производящих продукцию отечественного производства. Он гордится тем, что производство турецких скоростных поездов национального масштаба было запущено в дополнение к компаниям, производящим отечественные трамвайные, легкорельсовые и метро. Мы очень рады быть за этим гордым столом.

Будьте первым, кто оставит отзыв

Yorumlar

Этот сайт использует Akismet для уменьшения количества спама. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.