Открыты картины Алсанджак Гарда Изро (Фотогалерея)

Alsancak Garda İzro Resim Sergisi Açıldı :Alsancak Gar’da İzmir Rehberler Odasının Kültür ve Eğitim projesi kapsamında; çocuklarımızın, kentimizin, tarih ve kültürel değerlerinin tanıtılması, korunması ve çevre bilincinin geliştirmesi için düzenlemiş olduğu resim sergisi açılarak çocuklar tarafından heykeller oyunu oynandı.

Açılışta konuşma yapan 3. Bölge Müdürü Selim KOÇBAY tarafından çocuklarımıza tarihi ve kültürel değerlerimizin kazandırılması ve çevre bilincinin geliştirilmesini amaçlayan bu sergide Teşekkülümüzün imkanlarının kullandırılması ile sanatın ve sanatçının yanında olunduğunun bir göstergesi olması nedeniyle duyduğu memnuniyet dile getirildi.

Açılış töreninde İzmir Turist Rehberleri Odası (İZRO) Yönetim Kurulu Başkanı N.Nebil ALTINEL tarafından Bölge Müdürü Selim KOÇBAY’ a ve Alsancak Gar Müdürü’ ne teşekkür belgesi verildi.

Подобные Железнодорожные Новости

Подобные новости скоростного поезда

О Левент Озен
Каждый год, высокоскоростная железнодорожная отрасль, европейский лидер в растущей Турции. Инвестиции в железные дороги, которые используют эту скорость у высокоскоростных поездов, продолжают расти. Кроме того, благодаря инвестициям, сделанным для транспортировки в городе, сияют звезды многих наших компаний, производящих продукцию отечественного производства. Он гордится тем, что производство турецких скоростных поездов национального масштаба было запущено в дополнение к компаниям, производящим отечественные трамвайные, легкорельсовые и метро. Мы очень рады быть за этим гордым столом.

Будьте первым, кто оставит отзыв

Yorumlar

Этот сайт использует Akismet для уменьшения количества спама. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.