Посещение Енисейского логистического центра от совета директоров Tarsus TSO

Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu’ndan Yenice Lojistik Merkezini ziyaret etti.

Yenice Lojistik Merkezi Şefi Mahmut Altundağ, Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulunun ziyaretinden memnun olduklarını belirterek, Lojistik Merkezi çalışmaları hakkında bilgi verdi.

TCDD Yenice Lojistik Merkezinin 462 bin m2 lik bir alanda yer aldığını, bunun dışında özel firmalarında Lojistik Merkez çalışmalarında bulunduğunu bunların başında 800.000 m2 lik bir alanda Arkas Lojistik firmasının yer aldığı bilgisini verdi.

Lojistik Şefi Altundağ, TCDD Taşımacılık A.Ş nin faaliyetleri hakkında da Yönetim Kurulu Üyelerini bilgilendidi.

Yönetim Kurulu Başkanı H.Ruhi Koçak’ta Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası olarak çalışmaları yerinde görerek gerekli destek ve işbirliğini ifade etmek üzere bu ziyareti gerçekleştirdiklerini, yapılan çalışmalardan dolayı emeği geçenlere teşekkürlerini sunarak, gerek Çukurova Havalimanı ve gerekse Yenice Lojistik Merkezi ve Gıda İhtisas OSB nin hayata geçirilmesiyle bölgenin önemli bir merkez haline geeceğini belirtti.

Yönetim Kurulu Başkanı H.Ruhi Koçak, Yenice Lojistik Merkezi Şefi Mahmut Altundağ ve Yönetim Kurulu Üyeleri daha sonra Lojistik Merkezi sahasını birlikte gezdiler. Bu arada Arkas Lojistik Operasyon Şefi Halil Hakverdi’de firmasının çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Подобные Железнодорожные Новости

Подобные новости скоростного поезда

О Левент Озен
Каждый год, высокоскоростная железнодорожная отрасль, европейский лидер в растущей Турции. Инвестиции в железные дороги, которые используют эту скорость у высокоскоростных поездов, продолжают расти. Кроме того, благодаря инвестициям, сделанным для транспортировки в городе, сияют звезды многих наших компаний, производящих продукцию отечественного производства. Он гордится тем, что производство турецких скоростных поездов национального масштаба было запущено в дополнение к компаниям, производящим отечественные трамвайные, легкорельсовые и метро. Мы очень рады быть за этим гордым столом.

Будьте первым, кто оставит отзыв

Yorumlar

Этот сайт использует Akismet для уменьшения количества спама. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.