44 был оплачен до годовой железной дороги

44 yıllık demiryolcuya vefa borcu ödendi :Uzun yıllar TCDD’de çeşitli görevlerde hizmet vermiş, en son Trafik Dairesi Başkanlığı Trafik İşletme Şube Müdürlüğü görevini yürüten ve 2015 yılında yaş haddinden emekli olan Zeynel Ercivan onuruna 28.01.2016 tarihinde Ankara Kule Restoranda Trafik Dairesi Başkanlığı personeli yemekli toplantı düzenledi.
Trafik Dairesi Başkanı Mehmet Uras verdiği hizmetten dolayı kendisi ve daire personeli adına teşekkür ederek, sağlıklı bir yaşam sürmesi temennisinde bulundu.

Подобные Железнодорожные Новости

Подобные новости скоростного поезда

О Левент Озен
Каждый год, высокоскоростная железнодорожная отрасль, европейский лидер в растущей Турции. Инвестиции в железные дороги, которые используют эту скорость у высокоскоростных поездов, продолжают расти. Кроме того, благодаря инвестициям, сделанным для транспортировки в городе, сияют звезды многих наших компаний, производящих продукцию отечественного производства. Он гордится тем, что производство турецких скоростных поездов национального масштаба было запущено в дополнение к компаниям, производящим отечественные трамвайные, легкорельсовые и метро. Мы очень рады быть за этим гордым столом.

1 Комментарий

  1. demiryolcular ,kurumu ve çalışmayı çok seven,liyakatlı ,fedakar,ve itaatli personeldir.Zeynel bey ,tecrübesi yeteneği ve başarılarıyla herkese örnektir.Dairesinin ”veda yemeği” vermesi isabetli olmuştur. Bu yemek her emekliye yapılmalı..Zeynel bey de emekli olarak dinlenmeye ve ruhu genç kalan emektarlarla zamanını değerlendirecektir..Zeynel bey ,piyasada 30 yıl daha verimli çalışabilecek performansa sahiptir..TCDD yetkililer nedense ,ömrünü kuruma veren emeklileri hatırlamaz,motive etmez,hatta çoğuna emek ve başarılarından dolayı teşekkür bile etmez.Bu sebeple kurum üst yetkilileri kurumdan ayrılınca da onları arayan soran olmaz..Hatta emekli üst yönetim elemanları ”hatalı olduklarından dolayı”kuruma bir daha uğrayamazlar..Zeynel beye ,hayırlı mutlu sağlıklı emekli hayatı dileriz

Yorumlar

Этот сайт использует Akismet для уменьшения количества спама. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.